Товар

Глибокорозпушувач — машина для спеціальної обробки ґрунту на глибину понад 40 см. Робочими органами глибокорозпушувача є: лапи, зубчасті диски та катки. Лапи глибокорозпушувача розпушують ґрунт до 50 см в глибину без перемішування шарів, зубчасті диски закривають борозна та частково руйнують грудки на поверхні, а задні катки прикочують та ущільнюють поверхню ґрунту.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує купити робочі органи до глибокорозпушувачів Lemken, Farmet, Quivogne, Amazone, Gaspardo, Gregoire Besson, Bednar, Storm, інші. Наша мета – дати клієнту можливість зменшити витрати, але не втратити в якості! Всі запчастини до глибокорозпушувачів від СЕЛМ АГРО мають високі показники міцності та зносостійкості, виготовлені з якісної сировини, з дотриманням усіх технологій виробництва сучасних запчастин для ґрунтообробки.

Щоб правильно підібрати та купити запчастини до глибокорозпушувачів, можна скористатися інтерфейсом інтернет-магазина Селм Агро або звернутися за допомогою до спеціалістів! При купівлі онлайн чи через регіонального менеджера, доставка замовлення в будь-яку точку України всього за 1-2 доби. Гарантія від виробника.