ТОВ СЕЛМ АГРО
CLAAS

Claas: Техніка Найвищого Класу

Лідер у світі сільськогосподарської техніки, більш як сторічний бренд Claas, завойовує серця фермерів своєю надійністю та інноваційністю. Трактори Claas, комбайни та інша сільськогосподарська техніка німецького бренду стали справжнім втіленням ефективності в агросекторі.

Переваги Техніки Claas

1. Висока Продуктивність: Техніка Claas дозволяє досягати максимальної продуктивності на полі завдяки передовим технологіям і потужним двигунам.

2. Інноваційні Рішення: Claas впроваджує передові технології, такі як системи автоматизації та GPS, що робить роботу на полі ефективнішою та точнішою.

3. Надійність та Довговічність: Зернозбиральна техніка Claas славиться своєю надійністю, забезпечуючи довговічну роботу навіть у найважчих умовах.

Популярність Claas в Україні

Всесвітньо відомий бренд родом з Гарзевінкеля вже більше 30 років як завоював довіру фермерів в Україні, ставши невід'ємною частиною сільськогосподарського виробництва. Дебютним на полях України в 1992 році став зернозбиральний комбайн Dominator 108, запчастини до якого досі користуються попитом серед місцевих аграріїв, що свідчить про надійність та продуктивність продукції Клаас. Трактори і комбайни Claas долучаються до успішних урожаїв та оптимізують роботу працівників, адже компанія пропонує ряд цифрових рішень у галузі сільського господарства.

Claas в Селм Агро: Високоякісні запчастини

Спеціалізована компанія Селм Агро пропонує широкий вибір запчастин до техніки Claas. З нами ваша техніка завжди буде в робочому стані, завдяки високоякісним оригінальним запчастинам. На сайті Selm Agro доступний зручний та деталізований каталог техніки Claas, який допоможе обрати саме ту запчастину, що так цікавить механіка чи інженера. Каталог Claas пропонує детальні схеми та характеристики усіх вузлів техніки з каталоговими номерами запчастин. Замовити запчастини Клаас можна через сайт або за телефонами менеджерів філій у Вашому регіоні.

Актуальні Моделі Техніки Claas

Трактори:

- Claas Axion (Клаас Аксіон)

- Claas Arion (Клаас Аріон)

- Claas Xerion (Клаас Ксеріон)

Комбайни:

- Claas Lexion (Клаас Лексіон 8700-7600, 6800-6700)  

- Claas Tucano (Клаас Тукано)

- Claas Medion (Клаас Медіон)

- Claas Trion (Тріон)

- Claas Evion (Евіон)

Кормозбиральні Комбайни:

- Claas Jaguar (990-940, 870-830)

Техніка для Заготівлі Кормів та Прес-Підбирачі:

- Claas Disco (Клаас Діско)

- Claas Quadrant (Клаас Квадрант)

Цифрові рішення Claas: За межами звичайної техніки

Компанія Claas не лише виробляє передові технічні засоби для сільськогосподарської роботи, але й перевертає гру в галузі цифрових інновацій. Цифрові рішення від Claas, такі як система CEMOS для оптимізації роботи техніки та підвищення ефективності, а також платформа TELEMATICS для моніторингу та аналізу даних, забезпечують фермерам можливість керування своєю технікою на новому рівні. З Claas, ваша сільськогосподарська діяльність стає не лише ефективною, але й цифровою.

Причини купити запчастини Claas у Селм Агро

Не ризикуйте ефективністю своєї техніки! Купуйте оригінальні запчастини до Клаас в інтернет-магазині Селм Агро. Забезпечте надійність та продуктивність своєї сільськогосподарської техніки з нашою допомогою. Вигідні ціни та широкий вибір чекають на вас. Обирайте якість - обирайте Claas з Селм Агро!