ТОВ СЕЛМ АГРО
Категорія товару

Товари загального вжитку в сільському господарстві - це перелік товарів, які життєво необхідні для комфортної роботи з ремонту чи обслуговування сільгосптехніки та іншого устаткування. 

Товари загального вжитку поділяються на основні групи: Електротовари - це лампи, прожектора, фари, ліхтарі та інші аксесуари, що використовуються для освітлення сільськогосподарських угідь та важкої оброблюваної техніки; Зварювальна продукція - комплектуючі для професійного зварювання, а також індивідуальні засоби захисту для роботи на господарстві; Інструменти - ручний інструмент, що служить для поточного ремонту техніки, проведення широкого спектру робіт на сільських територіях; Розхідні матеріали - набір розхідних матеріалів для професійного інструменту, окремих вузлів техніки та інших сфер використання у господарстві.

Компанія Селм Агро пропонує широкий спектр товарів загального вжитку, які є найбільш необхідними для ведення ефективної сільськогосподарської діяльності. Ми пропонуємо купити викрутки, домкрати, лампи, струбцини, зварювальні апарати, електроди, насоси, набори ключів, свердла в асортименті за найнижчими цінами в Україні. За допомогою у підборі товарів загального вжитку звертайтеся до консультантів компанії Селм Агро.

Категорія товару