ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Долото ліве S 1 W LEMKEN

Код товару:00000003042
Виробник
Каталоговий номер
3365535
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

673.16

Представляємо вашій увазі високоякісне ліве долото для плугів фірми LEMKEN, яке відоме своєю надійністю та довговічністю. Цей незамінний елемент робочого органу плуга, з каталоговим номером 3365535, стане надійним помічником у досягненні оптимальних результатів обробки вашої землі.

Даний товар розроблено спеціально для агрегатування з сільськогосподарською технікою відомого бренду LEMKEN, який склав собі ім'я завдяки високій якості виготовлення та винятковій функціональності своєї продукції. Ліве долото плуга LEMKEN - це запорука чистого та рівного врізання в грунт, що забезпечить ефективну підготовку поля до сівби.

У процесі розробки цього долота приділена особлива увага деталям, що гарантує йому високу стійкість до зносу та продовжує термін експлуатації. Завдяки своїй конструкції, воно прекрасно підходить для виконання обробки різних типів грунту, незалежно від їх властивостей та вологісного вмісту. Використання саме оригінальних запчастин, як це долото, забезпечить безперебійну та ефективну роботу вашої техніки протягом усього використання.

Інвестуйте в надійність та ефективність вашого аграрного обладнання з долотом лівим S 1 W від LEMKEN. Забезпечте максимальну продуктивність та якість обробки своїх земель з незамінними компонентами від визнаного виробника.


ВиробникLEMKEN
Каталоговий номер3365535
Техніка LEMKEN
Товар Долото плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.