ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Долото праве KVERNELAND

Код товару:00000065227
Каталоговий номер
053090-P
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

214.46

Представляємо вашій увазі незамінну деталь до сільськогосподарської техніки - долото праве KVERNELAND, що є важливим елементом робочих органів плуга. Проектоване згідно з усіма стандартами якості, це долото забезпечує виконання точних і чистих робіт при оранці землі, гарантуючи високий рівень продуктивності.

Завдяки впровадженню передових технологій, долото плуга KVERNELAND відоме своєю міцністю та довговічністю. Застосування якісних матеріалів виготовлення забезпечує зменшений знос і, як результат, подовжений термін служби деталі. Каталоговий номер для зручності пошуку і замовлення - 053090-P, що дозволяє швидко визначити і замовити потрібну запчастину.

Ваші робочі процеси будуть ефективними з цією надійною деталлю, що підходить до відомої лінійки сільськогосподарських машин KVERNELAND. Долучайтеся до численних задоволених фермерів, які вже оцінили переваги користування устаткуванням із запчастинами топ-рівня.

Не упустіть можливість поліпшити ефективність обробки земель з долотом KVERNELAND, вже сьогодні зробивши крок до високопродуктивної роботи на вашому господарстві.


Каталоговий номер053090-P
Техніка KVERNELAND
Товар Долото плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.