Лапа стрільчата 10,25'' 260*215*6 мм - SMART PART - ПІД БОЛТ М10

Код товару:00000083651
Виробник
Каталоговий номер
2040119-SP
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

311.17

шт
В корзині
В корзині
Супутні товари
Досконало підійде для Ваших агротехнічних потреб, лапа стрільчата SMART PART є втіленням міцності й точної роботи. Ця запчастина для культиватора Технополь спеціально розроблена, щоб забезпечити високу ефективність і довготривалу службу у важких умовах сільськогосподарських робіт.
Лапа виготовлена з борованої сталі, що гарантує їй високу зносостійкість та спроможність працювати з різними типами ґрунтів. Глянцеве покриття не лише надає естетичного вигляду, а й знижує зчеплення з ґрунтом, тим самим скорочуючи затрати палива і збільшуючи продуктивність обробки поля.
Розміри лапи 260x215x6 мм і вага 1.57 кг забезпечують чудове проникнення в ґрунт і ретельне зрізання бур'янів. Форма стрільчатої лапи сприяє ретельній обробці землі і мінімізації зусиль при виробничому процесі.
Сумісність із болтами М10 дозволяє швидко і легко встановлювати цю лапу на культиватор, гарантуючи тісну і надійну фітинг. Скориставшись перевагами продукції відомого бренду SMART PART, який заслужив довіру фермерів завдяки своїй надійності та тривалому терміну служби, Ви отримуєте інструмент, здатний витримати високі навантаження і сприяти підвищенню рівня Вашої агропромислової продуктивності.
Тип: Лапа стрільчата глянцева
Розмір: 10,25'' 260x215x6 мм
Виробник: Smart Part
Техніка: Технополь
Матеріал: борована сталь
Вага: 1.57 кг
ВиробникSMART PART
Каталоговий номер2040119-SP
Товар Лапа культиватора
Техніка Технополь
Вид Лапа
Підгрупа Стрільчата

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись