ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Палець

Код товару:00000058025
Каталоговий номер
1292308
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

13288.16

Представляємо вашій увазі надійний і високоякісний палець для ремонту і обслуговування сільськогосподарських машин, зокрема техніки бренду GREGOIRE BESSON. Цей компонент є незамінним елементом у категорії "Пальці, вали, втулки плуга", оскільки забезпечує надійне сполучення різних частин плуга, витримуючи значні механічні навантаження.

Каталоговий номер 1292308 гарантує, що ви отримаєте точно той запчастин, який необхідний для вашої техніки. Виготовлений з міцних матеріалів, цей палець забезпечить довгий термін служби та високу ефективність вашої роботи на полі.

Важливо вибирати оригінальні запчастини вроди цього пальця, адже тільки так можна забезпечити ідеальну сумісність з сільськогосподарською технікою GREGOIRE BESSON та уникнути передчасного зносу або поломки. Заміна вузлів точно такими ж оригінальними частинами - це запорука безперебійної та ефективної роботи вашого обладнання.

Замовляючи цей товар у нашому інтернет-магазині, ви можете розраховувати не тільки на якісний продукт, а й на професійну консультацію та швидку доставку. Підтримуйте свою сільськогосподарську техніку в оптимальному стані, вибираючи найкраще для неї!


Каталоговий номер1292308
Техніка GREGOIRE BESSON
Товар Пальці

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.