ТОВ СЕЛМ АГРО
Носок польової доски лівий Vogel & Noot

Носок польової доски лівий Vogel & Noot

Код товару:00000035261
Каталоговий номер
PK8.130.03
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

917.85

Маєте аграрне господарство та прагнете ефективно обробляти поля? Оновіть свою техніку з носком польової дошки лівою Vogel & Noot, яка збільшить продуктивність вашого плуга. Ця деталь за каталоговим номером PK8.130.03 є життєво важливою для точної та якісної оранки землі, адже без надійних робочих органів неможливо досягти ідеального результату обробки поля.
Даний виріб створений спеціально для сільськогосподарських машин VOGEL NOOT і відомий своєю довговічністю та міцністю. Виготовлений зі стійких матеріалів, носок польовий захищає ваш плуг від передчасного зносу і впливу абразивних частинок ґрунту.
Завдяки оптимально продуманому дизайну та точним габаритам, ліва польова дошка плуга Vogel & Noot встановлюється легко та не потребує додаткових регулювань. Якість цієї запчастини підтверджена численними випробуваннями в полі, і вона гарантує відмінну роботу обладнання навіть у важких умовах.
Гарантуйте собі безперебійну та продуктивну роботу з землею, обираючи надійні запчастини до сільськогосподарської техніки. Не дозволяйте малозначним деталям заставити вас у вирішенні нагальних сільськогосподарських завдань.

Каталоговий номерPK8.130.03
Техніка VOGEL NOOT
Товар Польова дошка плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.