ТОВ СЕЛМ АГРО
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"
Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"

Культиватор просапних культур - Агротех "Велес"

Код товару:00000074047
Виробник
Каталоговий номер
КПК-5,6
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

256647.39

Вашому увазі представлений культиватор просапних культур від надійного українського бренду Агротех "Велес". Цей інструмент є незамінною частиною сільськогосподарської техніки, призначеною для якісної обробки землі під просапні культури такі як кукурудза, соняшник, соя та інші.
Даний культиватор характеризується міцною конструкцією та високою ефективністю роботи в різних умовах. Агротех "Велес" - це гарантія довговічності та надійності, адже виробництво базується на використанні сучасних технологій та відмінної якості матеріалів.
Регулярне використання цього культиватора дозволяє підтримувати ваші поля в ідеальному стані, сприяючи збереженню вологи, боротьбі з бур'янами та підготовці ґрунту до посадки культур. Ефективне розпушування землі забезпечується без проведення надмірного тиску на грунт, що захищає кореневі системи рослин.
Завдяки культиватору Агротех "Велес", ви зможете оптимізувати агротехнічні процеси, підвищити продуктивність ваших полів та забезпечити кращі умови для росту ваших сільськогосподарських культур. Надійність та висока якість обслуговування під час використання забезпечить вам спокій та впевненість у кожен сезон обробітку полів. Не зволікайте, зробіть ваше господарство ефективнішим сьогодні!
Культиватор для міжрядної обробки КПК–5,6 серії «Велес» від Оріхівського заводу сільськогосподарських машин "Агротех".

За рахунок створення агрегатом ідеальної мульчі та дрібногрудкового ґрунту, він не тільки зберігає, але й сприяє накопиченню вологи.

Секція КПК оснащена 5 вібростійкими фірмами «Bianchi» з 150 мм стрілчастими лапами з перекриттям не менше 50 мм. Розстановка робочих органів може змінюватися залежно від оброблюваного міжряддя – від 450 до 700 мм, також передбачено варіант використання секцій для суцільної обробки ґрунту. Пантографний механізм забезпечує відмінне копіювання ґрунту і працює на необслуговуваних втулках, а використання транспортного пристрою забезпечує зручне транспортування до поля.

Це ідеальний варіант для посушливих регіонів із малою кількістю вологи.

Відмінні риси культиватора КПК-5.6:

Вага - 1100 кг;
Секції кріпляться на раму за допомогою пантографного механізму, що у комбінації зі збільшеною масою секцій сприяє максимально точному копіюванню рельєфу ґрунту та витримуванню заданої глибини обробки;
Залежно від схеми розміщення робочих органів ширина міжрядної обробки може регулюватися в межах від 450 до 700 мм;
На кожну з 9 секцій встановлено по 5 S-подібних вібростійок виробництва Bianchi (Італія);
Кожна стійка обладнана стрілчастою лапою 150 мм
Секції встановлені на композитних втулках, що не потребують обслуговування. Напрацювання втулок складає кілька тисяч га.
Застосування вібростійкий замість стандартних бритв забезпечує:

100% знищення бур'янів.
Створення гарної мульчі у міжрядді (5-7см.)
Підгортання рядків.
ВиробникАгротех "Велес"
Каталоговий номерКПК-5,6

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.