ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Блок шестерень валу проміжного ГАЗ-51 /Львівського навантажувача

Код товару:00000056002
Каталоговий номер
51-1701050
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

очікується

Шукаєте надійну заміну для коробки передач вашої сільськогосподарської техніки? Блок шестерень валу проміжного з каталоговим номером 51-1701050 - це ідеальний вибір для транспортних засобів марки ГАЗ, зокрема для моделей вантажної серії і Львівських навантажувачів. Ця запчастина відносится до підгрупи 170,172, що обіцяє сумісність із елементами коробки передач та трансмісії вашої машини.

У серці будь-якої коробки передач лежать надійні механізми, і блок шестерень валу проміжного є ключовою деталлю, яка забезпечує плавність і точність переключення швидкостей. Завдяки високоякісному виконанню, ця запчастина гарантує довготривалу службу та стабільну роботу, мінімізуючи ризики непередбачуваних зупинок в роботі техніки. Не дозволяйте зношеним деталям знизити продуктивність вашого обладнання, покладіться на перевірені запчастини, які зроблять роботу вашого автотранспорту безпечною та ефективною.

Замовляйте блок шестерень валу проміжного зараз і забезпечте безперебійну роботу своєму транспортному засобу!


Каталоговий номер51-1701050
Техніка ГАЗ вантажний
Підгрупа 170,172 Коробка передач,трансмісія

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.