ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Дзеркало бокове ГАЗ-53

Код товару:00000003221
Каталоговий номер
53А-8201418
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

502.80

шт
В корзині
В корзині
Запропонуйте своєму автомобілю ГАЗ-53 надійність та безпеку з новим боковим дзеркалом, каталоговий номер якого 53А-8201418. Це важливий елемент кабіни, який забезпечує чудовий огляд і допомагає водію ефективно маневрувати під час руху та паркування, особливо в умовах вантажних перевезень.
Дзеркало призначено для серії вантажних автомобілів ГАЗ, і є важливою частиною кабіни моделей груп 500, 520, 600, 670, 680, 810, 820 та 840, що свідчить про його універсальність в лінійці цих вантажних транспортних засобів.
Виготовлене з міцних та довговічних матеріалів, це бокове дзеркало відповідає всім стандартам якості та безпеки. Встановлення дзеркала не вимагає спеціальних навичок та інструментів, а простота монтажу гарантує швидке відновлення повноцінного функціонування вантажівки.
Не дозволяйте пошкодженому або втраченому дзеркалу стати причиною небезпечних ситуацій на дорозі. Оновіть елементи кабіни свого ГАЗ-53 і продовжуйте доставляти вантажі ефективно та безпечно. Оберіть якість та надійність з нашим боковим дзеркалом, щоб бути впевненим в кожному кілометрі своєї робочої дороги.

Каталоговий номер53А-8201418
Підгрупа 500,520,600,670,680,810,820,840 Кабіна
Техніка ГАЗ вантажний

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.