ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Фонарь задній правий КАМАЗ, МАЗ ЄВРО,Прицеп (LED 24V підкл. бокове)

Код товару:00000049037
Каталоговий номер
7462-3716-1 (LED 24V бік)
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

889.69

шт
В корзині
В корзині

Представляємо вашій увазі надійний та довговічний фонарь задній правий, спеціально розроблений для важкої техніки КАМАЗ та МАЗ ЄВРО, а також прицепів, оснащений якісною LED технологією і призначений для використання в складних умовах із напругою 24V. Інноваційні LED лампи забезпечують поліпшену видимість та більшу ефективність, ніж традиційні лампи, крім того, мають значно довший термін служби.

Цей фонарь є зразком надійного і високоякісного освітлювального обладнання, яке необхідне для забезпечення безпеки на дорозі. Відповідає електрообладнанню та приладам підгруп 370, 371, 372, 380 і призначений для роботи з технікою Камаз та Урал. Має зручне бокове підключення, що спрощує монтаж на вашому транспортному засобі.

Завдяки сучасному дизайну та високій якості компонентів, цей задній фонарь стане надійним рішенням для освітлення вашого транспортного засобу і значно підвищить рівень безпеки при експлуатації техніки у темний час доби або в умовах поганої видимості.

Каталожний номер 7462-3716-1 є вашою гарантією, що ви отримуєте не тільки якісний, але й сумісний продукт з вашим автотранспортом. Вибір на користь цього LED фонаря заднього правого - це інвестиція в надійність та довговічність для вашої техніки.


Каталоговий номер7462-3716-1 (LED 24V бік)
Техніка Камаз,Урал
Підгрупа 370,371,372,380 Електрообладнання,прилади

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.