ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Комплект ущільнень ГБЦ ЯМЗ-7511,7512, 238БЕ (на одну ГБЦ)

Код товару:00000059160
Каталоговий номер
7511-1003004
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

265.60

шт
В корзині
В корзині

Комплект ущільнень ГБЦ ЯМЗ-7511,7512, 238БЕ – це незамінна частина для надійного ремонту і обслуговування дизельних двигунів, які встановлюються на великотоннажну сільськогосподарську та будівельну техніку МАЗ, КРАЗ та ЯМЗ. Завдяки високій якості матеріалів, цей комплект ущільнень забезпечує герметичне з'єднання головки блоку циліндрів, що є запорукою ефективної роботи мотора та його довговічності.

Виробник постачає ці ущільнювачі в наборі, який розрахований для монтажу на одну головку блоку циліндрів зі зазначенням каталогового номера 7511-1003004, гарантуючи тим самим повну відповідність оригінальним специфікаціям двигунів. Придатність ущільнень для використання в двигунах підгруп 100, 101, та 102 дозволяє впевнено їх застосовувати в широкому діапазоні моделей техніки.

Обираючи цей комплект ущільнень, ви отримуєте гарантію надійності та допомогу в підтримці ваших машин у робочому стані. Це важливий внесок у безперервність робочих процесів та зниження ризиків непланованих зупинок техніки, завдяки яким ви зможете підвищити ефективність свого автопарку.

Нехай ваша сільськогосподарська або будівельна техніка працює бездоганно, надійно й ефективно з комплектом ущільнень ГБЦ ЯМЗ.


Каталоговий номер7511-1003004
Підгрупа 100,101,102 Двигун
Техніка МАЗ,КРАЗ,ЯМЗ

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.