ТОВ СЕЛМ АГРО
No image

Маточина колеса перед (права) ЗІЛ-130 (з барабаном без підш.)

Код товару:00000050292
Каталоговий номер
130-3103004
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

2712.06

шт
В корзині
В корзині

Маточина колеса перед (права) ЗІЛ-130 – необхідний компонент переднього мосту, що забезпечує надійне кріплення колеса та стійкість його положення під час руху. Ця важлива деталь забезпечує гладке обертання колеса, що впливає на безпеку та ефективність робочих процесів сільськогосподарської техніки ЗІЛ.

Каталоговий номер 130-3103004 є унікальним ідентифікатором, що гарантує вам легке знаходження та придбання точно тієї запчастини, що необхідна для вашої спецтехніки ЗІЛ. Виготовлена з високоякісних матеріалів, маточина практична й має довгий термін служби, попри регулярні навантаження та використання в складних умовах.

Конструкція представленого товару враховує специфіку використання сільськогосподарської техніки, де кожен елемент має важливе значення для забезпечення безвадної роботи. Важливою перевагою є те, що маточина йде з барабаном, що спрощує процес монтажу, однак варто зазначити, що підшипники до комплекту не входять і їх потрібно придбати окремо.

Обирайте Маточина колеса перед (права) ЗІЛ-130 для забезпечення надійності та довголіття Вашої сільськогосподарської техніки. Вибір оригінальних запчастин – запорука стабільної роботи та впевненості в їх беззаперечній якості.


Каталоговий номер130-3103004
Підгрупа 230 Передній міст
Техніка ЗІЛ

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину selm.com.ua, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб надати повну інформацію про ваше замовлення: наявність товару, його кількість, умови доставки, методи оплати та інші деталі.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії.
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ АГРО до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

- Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
- Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні.
- Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника.
- Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
- Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Детальніше про процес повернення товару - у розділі Доставка Та Повернення