ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Показчик темп. води ГАЗ ПАЗ УАЗ

Код товару:00000006717
Каталоговий номер
14-3807010
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

297.18

Оновіть рівень контролю за вашим транспортним засобом із надійним показчиком температури води каталоговий номер 14-3807010, спеціально розробленим для автомобілів марок ГАЗ, ГАЗЕЛЬ та ВОЛГА. Цей важливий прилад із підгрупи 370, 371, 372, 380 Електрообладнання, прилади є ключовим елементом у системі охолодження вашої сільськогосподарської техніки, і підтримує оптимальну роботу двигуна, запобігаючи його перегріву.
Показчик температури води — це не тільки індикатор, але й засіб профілактики потенційних поломок, які можуть виникнути у результаті несвоєчасного реагування на нестандартні робочі температури. Встановлення цього приладу дозволить водієві миттєво оцінювати стан охолодження без необхідності зупинки транспорту, забезпечуючи підвищену безпеку та ефективність виконання робіт.
Виготовлений із високоякісних матеріалів, показчик температури води вирізняється своєю точністю показань і довговічністю служби. Це робить його незамінним вибором для тих, хто прагне до регулярного моніторингу стану техніки та її безперебійної роботи.
Тож не зволікайте інвестувати в надійність і тривалість служби вашого обладнання, обравши цей важливий інструмент діагностики. Придбайте показчик температури води і відчуйте спокій, знаючи, що Ваша техніка перебуває у безпечному та контрольованому стані!

Каталоговий номер14-3807010
Техніка ГАЗ,ГАЗЕЛЬ,ВОЛГА
Підгрупа 370,371,372,380 Електрообладнання,прилади

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.