ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Р/К вимикача гідромуфти

Код товару:00000000935
Каталоговий номер
740-1318200
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

6.02

Ваш надійний помічник у підтримці ефективності та довговічності сільськогосподарської техніки - це Р/К вимикач гідромуфти з каталоговим номером 740-1318200, призначений для забезпечення коректної роботи систем охолодження та змащування. Цей вимикач є важливим елементом у роботі двигунів тяжкої техніки, зокрема марок Камаз і Урал, які відомі своєю надійністю та витривалістю у різних робочих умовах.

Дана деталь відноситься до підгрупи 130, 140, 131 та є критично важливою для запобігання перегріву двигуна, забезпечуючи його сталий температурний режим. Своєчасна заміна таких компонентів як цей вимикач дозволяє уникнути дорогих ремонтів і потенційних зупинок у роботі. Важливо відзначити, що висока якість виробу гарантує тривалий термін служби та відповідає всім встановленим стандартам.

Обираючи запчастину з таким каталоговим номером, ви забезпечуєте ефективну роботу своєї техніки і в майбутньому можете бути впевнені у її безперебійному функціонуванні. Замовляйте Р/К вимикач гідромуфти сьогодні і підтримуйте свою сільськогосподарську техніку в ідеальному стані!


Каталоговий номер740-1318200
Підгрупа 130,140,131 Система охолодження,змащування
Техніка Камаз,Урал

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.