ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Втулка вилки зчеплення ЗІЛ-130

Код товару:00000045745
Каталоговий номер
120-1602051
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

58.60

Представляємо вашій увазі втулку вилки зчеплення ЗІЛ-130, незамінну деталь для стабільної роботи сільськогосподарської техніки відомого російського бренду ЗІЛ. Ця якісна запчастина з каталоговим номером 120-1602051 є важливим елементом у складі системи зчеплення важкої техніки.

Використання оригінальних запчастин гарантує довговічність і надійність у роботі вашого транспортного засобу. Особлива увага під час виробництва цієї втулки приділяється її міцності та здатності витримувати значні механічні напруги, що особливо актуально при інтенсивній експлуатації сільськогосподарської техніки.

Наш інтернет-магазин забезпечує швидку відправку деталей по всій Україні, дозволяючи вам мінімізувати простій техніки. Не дозволяйте несправностям у системі зчеплення вплинути на ваші плани, вибираючи перевірені комплектуючі для ремонту та обслуговування.

Пам'ятайте, що використання високоякісної втулки зчеплення є запорукою безпеки та продуктивності сільськогосподарських робіт. Зробіть правильний вибір для вашої техніки вже сьогодні!


Каталоговий номер120-1602051
Підгрупа 160 Система зчеплення
Техніка ЗІЛ

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.