Диск ромашка 560 мм. QUIVOGNE - SMART PART

Код товару:00000026862
Виробник
Каталоговий номер
DSQ05632-SP
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

1921.89

шт
В корзині
В корзині

Вдоскональте вашу сільськогосподарську техніку з високоякісним диском борони від визнаного виробника SMART PART. Ця запчастина ідеально підходить для техніки QUIVOGNE, відома своєю надійністю та ефективністю в полі.

Унікальна форма "Ромашка" з оптимальним діаметром 565 мм забезпечує глибоке та рівномірне розпушування ґрунту. Диск виконаний з борованої сталі, яка забезпечує високу стійкість до зносу та подовжений термін служби. Товщина матеріалу в 4,5 мм гарантує відмінну здатність витримувати значні навантаження.

Завдяки вазі в 8 кг, диск збалансовано впливає на ґрунт, не надмірно його ущільнюючи. Виріб офіційно імпортовано з RHINO, що свідчить про світову якість компонента. Чи це обробіток поля перед посівом чи підготовка до збору врожаю, заміна диска на бороні за допомогою запчастини від SMART PART значно поліпшить продуктивність робіт.

Не чекайте аварії – профілактична заміна деталей може запобігти простою обладнання та заощадити кошти в майбутньому. Піклуйтеся про вашу техніку з якісними запчастинами, і вона віддячить вам надійною службою та високим урожаєм.

Країна походження: RHINO
Тип: Диск борони Quivogne
Тип виробу: ромашка
Розмір: D565 мм
Товщина: 4,5 мм
Матеріал: борована сталь
Вага: 8 кг
ВиробникSMART PART
Каталоговий номерDSQ05632-SP
Техніка QUIVOGNE
Вид Ромашка
Діаметр 565
Ширина (мм) / Товщина 4.5
Товар Диск борони

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись