ТОВ СЕЛМ АГРО
Головка штока
Головка штока
Головка штока
Головка штока
Головка штока
Головка штока

Головка штока

Код товару:00000054065
Каталоговий номер
850109793
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

1260.90

шт
В корзині
В корзині

Представляємо вашій увазі надійну і високоякісну головку штока для борони, що є незамінною деталлю в конструкції сільськогосподарської техніки GREGOIRE BESSON. Ця запчастина виготовлена із високоміцної борованої сталі, завдяки чому забезпечується її тривалий термін служби та стійкість до інтенсивних навантажень.

Каталоговий номер 850109793 гарантує точний підбір та сумісність із вашою технікою. Цей компонент борони є важливим елементом, що забезпечує плавне копіювання рельєфу поля та ефективну обробку ґрунту. З тієї причини важливо вибирати деталі, що вирізняються міцністю та надійністю.

Мінімальна вага деталі, 0,1 кг, не створює додаткового навантаження на агрегат, дозволяючи зберігати оптимальний баланс та витрати палива. Легкість установки та сервісного обслуговування гарантується завдяки точному відповіданню стандартам якості.

Вибираючи цю головку штока, ви забезпечуєте своїй сільськогосподарській техніці безперебійну роботу та високу продуктивність. Дозвольте вашому обладнанню працювати на повну потужність із запчастинами, на які можна покластися.

Тип: Головка штока для борони
Техніка: GREGOIRE BESSON
Матеріал: борована сталь
Вага: 0,1 кг
Каталоговий номер850109793
Техніка GREGOIRE BESSON
Товар Різне для борони

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.