ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Монтажний комплект GB

Код товару:00000064679
Каталоговий номер
15015-Т-РА
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

429.60

Представляємо вашій увазі Монтажний комплект GB, ідеальне рішення для ефективної оптимізації роботи сільськогосподарської техніки. Розроблений з урахуванням особливостей техніки QUIVOGNE, цей комплект є незамінним для всіх, хто прагне підвищити продуктивність глибокорозпушувача. Каталожний номер 15015-Т-РА гарантує легкість в пошуку та замовленні необхідної деталі.
Монтажний комплект GB вирізняється високою якістю виготовлення, його було спеціально розроблено, щоб забезпечувати надійність та довговічність у важких умовах роботи у сільському господарстві. Він є частиною ширшої категорії конструкційних деталей глибокорозпушувача, які спрямовані на забезпечення оптимальної роботи та підтримки вашої техніки у відмінному стані.
Цей комплект включає у себе все необхідне для якісного та швидкого монтажу, що робить його ідеальним варіантом для спеціалістів, які прагнуть заощадити час та зусилля при обслуговуванні своєї техніки. Кожен компонент виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує довготривалу експлуатацію та стійкість до пошкоджень.
Важливо: у комплект входять різноманітні елементи, спеціально призначені для глибокорозпушувача, що дозволяє здійснити повноцінне технічне обслуговування або модернізацію обладнання, забезпечуючи його безперебійну роботу.
Замовляючи Монтажний комплект GB, ви отримаєте не лише високоякісну продукцію, але й гарантію стабільної та ефективної роботи вашої сільськогосподарської техніки на довгі роки.

Каталоговий номер15015-Т-РА
Техніка QUIVOGNE
Товар Різне для глибокорозпушувача

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.