ТОВ СЕЛМ АГРО
Стійка ліва глубокорозпушувача

Стійка ліва глубокорозпушувача

Код товару:00000022175
Каталоговий номер
10906PP
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

9370.79

Представляємо до вашої уваги Стійку ліву глибокорозпушувача з каталоговим номером 10906PP, яка є важливою запчастиною для сільськогосподарської техніки. Цей товар спеціально розроблений для техніки QUIVOGNE, відомого виробника, який зарекомендував себе на ринку як виробник надійної та довговічної продукції. Завдяки цьому, ви можете бути впевнені у відмінній сумісності та ефективності цієї стійки в роботі.
Спеціалізуючись на переробці ґрунту, стійка глибокорозпушувача забезпечує оптимальне розпушування землі, що є ключовим для забезпечення води та поживних речовин рослинам. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця стійка гарантує довгий термін служби та високу продуктивність, мінімізуючи необхідність її частої заміни.
Купуючи цю запчастину, ви отримуєте не просто деталь, а гарантію безперебійної роботи вашої сільськогосподарської техніки, що вкрай важливо під час інтенсивних сільськогосподарських робіт. Ми розуміємо важливість кожного елемента в механізмі сільськогосподарської техніки та пропонуємо лише перевірені товари, які допоможуть вашому господарству досягти максимальної продуктивності.
Обираючи Стійку ліву глибокорозпушувача, каталоговий номер 10906PP, ви обираєте надійність та довговічність, які допоможуть зберегти ваші зембівства в ідеальному стані протягом усього сезону.

Каталоговий номер10906PP
Техніка QUIVOGNE
Товар Стійка глибокорозпушувача

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.