ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Сайлентблок

Код товару:00000058600
Каталоговий номер
KM110121
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

917.67

Вітаємо у нашому інтернет-магазині, де ви можете знайти надійні запчастини для вашої сільськогосподарської техніки! Пропонуємо вашій увазі сайлентблок — незамінний елемент для культиваторів BEDNAR-STROM, який забезпечує надійне з’єднання вузлів та елементів машини, підвищуючи її працездатність і знижуючи вібрації.

Досконало підходить для використання в якості гнучкого з'єднання, сайлентблок покращує роботу вашого культиватора, забезпечуючи довговічність інших його компонентів. Оскільки він розроблений спеціально для техніки BEDNAR-STROM, ви можете бути впевнені в ідеальній сумісності і високій якості цієї деталі.

Каталоговий номер KM110121 гарантує легкість у пошуку та замовленні потрібної деталі, не витрачаючи зайвого часу на пошуки. Сайлентблок є універсальним рішенням у різних видах робіт, що здійснюються вашим культиватором, тож ви можете бути спокійні за продуктивність своєї роботи.

Оптимізуйте роботу вашої сільськогосподарської техніки з нашими якісними запчастинами, і забудьте про непотрібні зупинки в роботі! Обирайте надійність та якість, обирайте наші сайлентблоки, щоб ваш культиватор працював безупинно


Каталоговий номерKM110121
Техніка BEDNAR-STROM
Товар Різне для культиватора

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.