ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Пружина-граблина (67886)

Код товару:00000029283
Каталоговий номер
67886
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

272.68

Оптимізуйте роботу Вашого культиватора WIL-RICH за допомогою якісної пружини-граблини. Цей надійний компонент з каталоговим номером 67886 спеціалізований для використання у важких умовах фермерських господарств. Пружина культиватора - це запорука безперебійної та тривалої роботи обладнання, яке піддається значним навантаженням під час обробітку земель.
Цей товар розроблений з урахуванням потреб сучасного аграрного сектору, забезпечуючи високу якість обробки грунту та знижуючи ризик пошкодження техніки через непередбачувані перешкоди на полях. Використання даної пружини допомагає підтримувати правильне положення робочих органів культиватора, що сприяє кращій аерації грунту та ефективному знищенню бур'янів без зайвого зусилля.
Інвестуйте у довговічність та продуктивність Вашої сільськогосподарської техніки, обравши запчастину, яка відповідає усім стандартам якості. Незамінна пружина-граблина забезпечить безвідмовну роботу Вашого обладнання та дозволить досягти високих результатів у веденні агробізнесу.

Каталоговий номер67886
Техніка WIL-RICH
Товар Пружина культиватора

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.