Лапа стрільчата 11,00'' STROM-BEDNAR - SMART PART

Код товару:00000028220
Виробник
Каталоговий номер
KM060173-SP
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

390.28

шт
В корзині
В корзині
Супутні товари

Вітаємо у світі надійного сільськогосподарського обладнання! Представляємо вашій увазі Лапу стрільчату 11,00'' STROM-BEDNAR від популярного бренду SMART PART. Ця високоякісна запчастина є невід’ємним елементом для ефективної роботи культиваторів та забезпечує відмінне рихлення ґрунту.

Основою даної лапи є міцна борована сталь, яка забезпечує довговічність та витримує інтенсивні навантаження під час обробітку поля. Продукт має розмір 270х8 мм, що дозволяє захоплювати значну ширину землі та збільшує продуктивність роботи. Лапа культиватора STROM-BEDNAR чудово підійде для обладнання марки BEDNAR-STROM, забезпечуючи його надійність та ефективність.

Простота монтажу завдяки кріпленню на болти й гайки стандарту DIN 608 спрощує процес заміни лапи, дозволяючи користувачам уникнути тривалого простою обладнання. Товщина лапи у 8 мм та ширина в 280 мм гарантують високу якість обробітку ґрунту.

Країна-виробник RHINO уже довгий час є гарантом надійності та якості сільськогосподарських запчастин. Вибір лапи стрільчатої від SMART PART – це інвестиція в довготривалу та безвідмовну роботу вашої техніки.

Країна походження: RHINO
Тип: Лапа культиватора Strom
Тип виробу: стрілчаста
Розмір: 270х8 мм
Матеріал: борована сталь
Кріплення: Болт+Гайка М12*45 DIN 608 круг.гол.квадр
ВиробникSMART PART
Каталоговий номерKM060173-SP
Товщина 8
Техніка BEDNAR-STROM
Ширина (мм) / Товщина 280
Товар Лапа культиватора
Вид Лапа
Підгрупа Стрільчата

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись