Леміш DO 6 P/Share DO 6 P

Код товару:00000059013
Каталоговий номер
3371690
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

2668.87

шт
В корзині
В корзині
Леміш DO 6 P/Share DO 6 P - це незамінна запчастина для культиватора категорії Робочі органи. Виготовлена компанією LEMKEN, вона відповідає найвищим стандартам якості і надійності.
Цей товар є частиною широкого асортименту товарів для культиватора. Завдяки Леміш DO 6 P/Share DO 6 P ви зможете здійснювати якісну обробку грунту, досягаючи максимального врожайності на своєму полі.
Ключові характеристики Леміш DO 6 P/Share DO 6 P:
- Відноситься до категорії Робочі органи культиватора.
- Відома марка техніки - LEMKEN.
- Входить до лінійки товарів Різне для культиватора.
Незважаючи на свою компактність, Леміш DO 6 P/Share DO 6 P має велику вагу в процесі обробки грунту. Вона дозволяє ефективно працювати на полях різних типів і забезпечує високу продуктивність без великих зусиль.
Ця запчастина виготовлена з високоякісного матеріалу, який має протиусканий розрахований на тривалу експлуатацію. Тому, обираючи Леміш DO 6 P/Share DO 6 P, ви можете бути впевнені в тому, що ваша сільськогосподарська техніка продовжить працювати на повну потужність протягом довгого часу.
Замовляйте Леміш DO 6 P/Share DO 6 P в нашому інтернет-магазині прямо зараз і отримайте високоякісну запчастину для вашого культиватора. Ми гарантуємо швидку доставку і вигідну ціну. Не втрачайте часу, підтримайте ефективну роботу своєї сільськогосподарської техніки з Леміш DO 6 P/Share DO 6 P. Замовляйте вже сьогодні!

Каталоговий номер3371690
Техніка LEMKEN
Товар Леміш культиватор

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись