ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Стійка слідорозпушувача Farmet

Код товару:00000023219
Каталоговий номер
3002361
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

1007.63

Оновіть свою сільськогосподарську техніку з надійною стійкою слідорозпушувача Farmet, яка є невід'ємним компонентом ефективної роботи культиватора. Модель з каталоговим номером 3002361 розроблена спеціально для техніки відомого виробника FARMET, що гарантує бездоганну сумісність та високу продуктивність.

Перед вами високоякісний запасний елемент – стійка культиватора, яка забезпечує оптимальний догляд за посівами, допомагає підтримувати землю у належному стані, збільшує її повітропроникність та сприяє кращому вологозабезпеченню. Окрім того, цей компонент спрощує внесення добрив, роблячи процес більш ефективним.

У складі сільськогосподарської техніки Farmet, стійка культиватора виступає ключовою деталлю, що відповідає за продуктивне розпушування ґрунту та мінімізацію його ущільнення під час обробітку сільськогосподарських угідь.

Оптимізуйте виконання землеробських операцій, вибираючи надійне та довговічне рішення у сфері запчастин для сільгосптехніки. Замовляйте стійку слідорозпушувача Farmet зараз та забезпечте безперебійність та високу ефективність ваших агротехнічних робіт!


Каталоговий номер3002361
Техніка FARMET
Товар Стійка культиватора

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.