ТОВ СЕЛМ АГРО
Втулка бронзова D80/66/60x45/5 LEMKEN SMART PART
Втулка бронзова D80/66/60x45/5 LEMKEN SMART PART
Втулка бронзова D80/66/60x45/5 LEMKEN SMART PART
Втулка бронзова D80/66/60x45/5 LEMKEN SMART PART

Втулка бронзова D80/66/60x45/5 LEMKEN SMART PART

Код товару:00000076630
Каталоговий номер
3179373-SP
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

1648.00

шт
В корзині
В корзині

Представляємо вам якісну бронзову втулку виробництва LEMKEN SMART PART, яка є важливою компонентою для ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки. Завдяки своїй бронзовій конструкції вона забезпечує підвищену міцність та довговічність, а також відмінне зменшення тертя при роботі плуга.

Ця втулка має розміри D80/66/60x45/5, що гарантує ідеальне відповідання і легку установку на відповідні вали плугів. Будучи частиною категорії Пальці, вали, втулки плуга, вона виготовлена спеціально для того, щоб витримати суворі умови експлуатації у сільському господарстві.

Каталоговий номер 3179373-SP є вашим надійним ключем для вибору саме цього виробу. Ця бронзова втулка є втіленням безкомпромісної якості та надійності, яку ви очікуєте від запчастин LEMKEN, лідера у виробництві сільськогосподарського устаткування.

Використовуючи цю деталь, ви забезпечуєте своїй техніці додаткову надійність та ефективність, яка необхідна для досягнення максимальної продуктивності. Оптимізуйте роботу своїх плугів із надійними запчастинами від LEMKEN SMART PART.


Каталоговий номер3179373-SP
Товар Втулки

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.