ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Долото праве S 1 W LEMKEN

Код товару:00000003043
Виробник
Каталоговий номер
3365534
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

650.40

Запчастини відомого виробника LEMKEN є запорукою надійності та довготривалої експлуатації сільськогосподарської техніки. Представляємо у вашу увагу праве долото для плуга, яке є важливим елементом для якісної підготовки ґрунту перед посівом. Наш інтернет-магазин пропонує долото з каталоговим номером 3365534, дизайн якого розроблений спеціально для техніки LEMKEN.

Це долото плуга виготовлено згідно з високими стандартами якості, які впроваджує компанія LEMKEN. Воно забезпечує точність та чистоту оранки, а також допомагає підтримувати оптимальний рівень обробітку ґрунту. Міцні та надійні матеріали гарантують тривалий період служби запчастини, знижуючи тим самим витрати на сервісне обслуговування та ремонт агротехніки.

Вибираючи оригінальні компоненти для вашої техніки, ви забезпечуєте собі спокій та уникнення зайвих турбот під час сільськогосподарських робіт. Специфічна форма та конструкція долота гарантує легке входження в ґрунт і зменшує навантаження на плуг, що сприяє зниженню витрат палива та збереженню потужності Вашого обладнання.

Інвестуйте у якість та ефективність своєї роботи з надійними запчастинами від LEMKEN!


ВиробникLEMKEN
Каталоговий номер3365534
Техніка LEMKEN
Товар Долото плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.