ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Грудинка права VRP300 RABE

Код товару:00000029497
Каталоговий номер
VRP300
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

256.14

Досвідчені аграрії знають, як важлива надійність кожної деталі в сільськогосподарській техніці. Грудинка права VRP300 стане незамінною частиною плуга від виробника RABE, яка забезпечує правильну та якісну оранку землі.
Виготовлена з міцних матеріалів, що гарантують довговічність в умовах інтенсивного використання, грудинка плуга забезпечує чітке занурення в грунт та оптимальний рівень відвалу пласта землі. Вона спеціально розроблена, щоб підходити до техніки RABE, і є ключовим елементом, який впливає на продуктивність польових робіт. Призначена для правої сторони плуга, модель VRP300 відповідає всім технічним вимогам та стандартам якості.
Інвестування в якісні запчастини, як VRP300, не лише покращить ефективність вашої сільськогосподарської техніки, а й дозволить уникнути невиправданого простою обладнання через поломки. Забезпечте свій плуг надійними робочими органами від RABE, і ваша техніка завжди буде готова до високопродуктивної роботи на полях.

Каталоговий номерVRP300
Техніка RABE
Товар Грудинка плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.