ТОВ СЕЛМ АГРО
Грудинка права VRP350WL RABE
Грудинка права VRP350WL RABE
Грудинка права VRP350WL RABE
Грудинка права VRP350WL RABE

Грудинка права VRP350WL RABE

Код товару:00000002628
Каталоговий номер
VRP350W
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

742.05

Огляньтеся не за часом, коли ваша сільськогосподарська техніка потребує надійної запчастини, грудинки правої VRP350WL від RABE — це саме те, що забезпечує ефективність та довговічність роботи плуга. Цей незамінний компонент є втіленням німецької якості та довголіття, створений для підвищення продуктивності ваших сільськогосподарських робіт.

Грудинка плуга RABE виготовлена з борованої сталі, матеріалу, який знаменитий своєю зносостійкістю та здатністю витримувати високі навантаження. Завдяки ретельно обраній технології та міцності матеріалу, цей товар може похвалитися високим рівнем експлуатаційних характеристик.

З розмірами 342х178х10 мм та вагою у 2,84 кг, грудинка плуга ідеально підходить для точної та надійної роботи, забезпечуючи чистоту обробітку поля. Грудинка плуга Rabe забезпечить гладке входження в ґрунт та стійкість до перешкод, подовжуючи період між замінами запчастин та відповідно знижуючи витрати на обслуговування техніки.

Вибираючи грудинку праву VRP350WL RABE, ви інвестуєте у продуктивність та надійність вашої сільськогосподарської діяльності, адже саме якість комплектуючих визначає продуктивність роботи обладнання на полі.

Країна походження: Німеччина
Тип: Грудинка плуга Rabe
Розмір: 342х178х10 мм
Матеріал: борована сталь
Вага: 2,84 кг
Каталоговий номерVRP350W
Техніка RABE
Товар Грудинка плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.