ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Полиця ліва OVERUM

Код товару:00000006498
Каталоговий номер
94595
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

1537.50

Шукаєте якісні запчастини для вашої сільськогосподарської техніки? Полиця ліва OVERUM є незамінною частиною, яка забезпечує надійність та ефективність роботи плугового обладнання. Оскільки плавлення поля є критичним процесом у вашій аграрній діяльності, вибір якісної та міцної полиці стає ключовим для високопродуктивної праці.

Цей продукт має каталоговий номер 94595 і відрізняється своєю міцністю та довговічністю, що доведено численними відгуками задоволених клієнтів. Полиця плуга бренду OVERUM визнана за якісне виготовлення та відповідність до широкого спектру моделей сільськогосподарської техніки. Призначена для лівостороннього встановлення, вона гарантує правильність зондування землі та чистоту плугової борозни.

Оснащення вашого плуга високоякісною полицею OVERUM впевнено стає інвестицією в ваше виробництво, зниженням експлуатаційних витрат та підвищенням продуктивності. Вибір даного компонента відомого виробника запобігає передчасному зносу робочих частин плуга, тим самим скорочуючи частоту ремонтів та заміни запчастин. Не зволікайте та вдосконалюйте вашу агротехніку разом з полицею лівою OVERUM - ваш надійний помічник на полі!


Каталоговий номер94595
Техніка Інше
Товар Полиця плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.