ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Диск очисний Kverneland Accord

Код товару:00000043804
Каталоговий номер
AC495195
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

очікується

Диск очисний Kverneland Accord є незамінною частиною для якісного обладнання вашої сільськогосподарської техніки, забезпечуючи високоефективне і точне функціонування сівалки. Виготовлений з найміцніших матеріалів, цей очисний диск є прикладом надійності та довговічності, які можна вимагати від продукції KVERNELAND - світового лідера у галузі сільськогосподарського обладнання. Вказаний каталоговий номер AC495195 гарантує вам легкість у виборі та придбанні саме того диска, що вам необхідний.

Використання цього диска сівалки дозволяє забезпечити оптимальний контакт сіяного матеріалу з грунтом, що є ключовим для гарантування рівномірного проростання насіння. Очисний диск також страхує сівалку від накопичення бруду та інших відходів, що можуть погіршити її роботу або призвести до швидшого зношування інших важливих компонентів.

Бездоганне функціонування вашої KVERNELAND сівалки безпосередньо залежить від якості використовуваних деталей, тому обираючи диск очисний Kverneland Accord, ви робите вклад у продуктивність та ефективність вашої сільськогосподарської машини.

Забезпечте свою техніку компонентами, які продовжать її службу і підвищать продуктивність. Обирайте AC495195 та інші запчастини від KVERNELAND у нашому інтернет-магазині для досягнення найкращих результатів на полі!


Каталоговий номерAC495195
Техніка KVERNELAND
Товар Диск сівалки

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.