ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Втулка металева VADERSTAD

Код товару:00000072620
Виробник
Каталоговий номер
407613
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

2108.25

Представляемо вашій увазі високоякісну металеву втулку VADERSTAD, каталоговий номер 407613, що є невід'ємною частиною для ефективної роботи сільськогосподарської техніки. Цей компонент є ключовим елементом в категорії "Пальці, вали, втулки сівалки", що забезпечує надійне з'єднання та довготривалу службу вашого обладнання.
Металева втулка, виготовлена брендом ORIGINAL, відрізняється високою якістю та відповідністю світовим стандартам. Спеціалізується на устаткуванні VADERSTAD, ця запчастина забезпечує точність відповідності та максимальну продуктивність, значно знижуючи ризик простою обладнання на полі.
Користуючись цією металевою втулкою, ви зможете значно покращити ефективність роботи сівалки, збільшити термін її служби та знизити витрати на ремонт та технічне обслуговування. Відповідність оригінальним специфікаціям гарантує легку заміну та встановлення з мінімальними зусиллями.
Використовуючи нашу втулку, ви обираєте надійність та довговічність для вашої сільськогосподарської техніки. Забезпечте безпеку та високу продуктивність своїм сівалкам з високоякісними компонентами від ORIGINAL.

ВиробникORIGINAL
Каталоговий номер407613
Техніка VADERSTAD
Товар Втулки

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.