ТОВ СЕЛМ АГРО
MVT

Що таке MVT BEARINGS?

СЕЛМ АГРО Є офіційним дистриб'ютором бренду підшипників MVT Bearings на території України. Selm Agro пропонує асортимент підшипників, що виробляються на заводі з більш ніж 30 річною історією виробництва підшипникових вузлів. Підшипники MVT характеризуються інноваційними інженерними рішеннями та відзначені міжнародним сертифікатом якості ISO ISO492. MVT Bearings – це  співвідношення "ціна - якість", інноваційні та високі стандарти, що відповідають вимогам  аграріїв до надійності та переліку характеристик. Selm Agro - це не тільки магазин підшипники, а й надійний партнер у вашій сільськогосподарській діяльності.

Яких типів бувають підшипники MVT Bearings?

Під брендом MVT BEARINGS представлено більше 80 позицій різних типів підшипників, включаючи: закриті та відкриті підшипники, роликово конічні та кулькові підшипники, підшипники в корпусі. Асортимент продукції MVT постійно зростає, пропонуючи універсальні та вузькоспеціалізовані товари за європейськими стандартами якості та доступною ціною в Україні. На сайті компанії Селм Агро ви можете купити підшипники MVT Bearings в оригінальному пакуванні та за найнижчими цінами.

Особливості продукції MVT

Підшипники за розміром від бренду MVT Bearings застосовуються у самохідній техніці: комбайнах, тракторах, та в причепній техніці: дискових боронах, плугах, культиваторах вітчизняного та імпортного виробництва. Промислові підшипники в корпусі використовуються в такій техніці, як: Lemken, Great Plains, Rabe, Vogel&Noot, Agrisem, Horsch, Gaspardo, Farmet, Gregoire Besson, Vagerstad, Quivogne, Сlaas тощо.

Середній, не дорогий сегмент підшипників MVT Bearings - найбільш оптимальний вибір для всіх аграріїв та інженерів, хто прагне отримати надійну продукцію у рамках встановленого бюджету. Звертайтеся до менеджерів компанії Селм Агро, щоб зробити підбір підшипників за розмірами чи іншими параметрами. У березні 2024 року офіційно було запущено новий сайт бренду MVT Bearings - https://mvt-bearings.com/, де кожен має змогу ознайомитися з асортиментом продукції, дізнатися більше про історію створення бренду та особливості вальниць, що відзначені міжнародним стандартом якості ISO 492. Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо підшипників MVT Bearings, звертайтесь до менеджерів компанії СЕЛМ АГРО або залишайте заявку на офіційному сайті MVT Bearings.