ТОВ СЕЛМ АГРО
Антифриз EXTENDED LIFE ANTIFREEZE (TNK, 16KG) OPET (червоний, концентрат)

Антифриз EXTENDED LIFE ANTIFREEZE (TNK, 16KG) OPET (червоний, концентрат)

Код товару:00000074281
Виробник
Каталоговий номер
601383106
Одиниця виміру
шт
Тип: OPET
Є в наявності

2916.45

шт
В корзині
В корзині

Антифриз EXTENDED LIFE ANTIFREEZE (TNK, 16KG) OPET - це високоякісна охолоджувальна рідина концентрованого типу, яка забезпечує надійний захист системи охолодження сільськогосподарської техніки і транспортних засобів різноманітних класів. Органічні інгібітори, що входять до складу цього продукту, гарантують ефективний захист від корозії, подовжуючи тим самим сервісний інтервал і знижуючи оперативні витрати на обслуговування техніки.

Формула Extended Life Antifreeze грунтується на етиленгліколі та адаптована для експлуатації в широкому діапазоні температур, що робить її ідеальним вибором для різних пор року. Продукт має концентрацію, яка вимагає розведення з водою перед застосуванням. Завдяки строгому відповіданню міжнародним стандартам, таким як ASTM D 3306 і великому переліку схвалень від виробників двигунів, зокрема CUMMINS, DEUTZ, FORD та багатьох інших, антифриз OPET є надійним рішенням для тривалої та безперебійної експлуатації техніки.

Каталоговий номер 601383106 гарантує, що ви отримаєте саме цей перевірений та надійний продукт від відомого виробника OPET. Важливо пам'ятати, що змішування даного антифризу з іншими видами може негативно вплинути на його властивості, тому слід використовувати його відповідно до інструкцій. Об’єм у тарі 16 кг забезпечує значний запас для регулярного обслуговування, а бренд OPET гарантує незмінну якість продукції.

Extended Life Antifreeze – це концентрована охолоджувальна рідина подовженого строку експлуатації на основі етиленгліколю. Підходить для застосування в системах охолодження пасажирських транспортних засобів, легких і важких комерційних автомобілів, сільськогосподарського та будівельного обладнання в будь-яку пору року.

Порівняно з традиційними антифризами має подовжені міжсервісні інтервали.
Органічні інгібітори забезпечують ефективний захист від корозії для усіх деталей системи охолодження.
Продукт сумісний з усіма деталями та ущільнюючими елементами системи охолодження.
Змішувати з традиційними антифризами не рекомендується, оскільки це нейтралізує робочі показники
продукту.
Перед застосуванням потребує розведення з водою. Співвідношення антифризу в суміші повинно
складати не менше, ніж 33% та не більше, ніж 67%. Для розведення не можна використовувати дуже
жорстку воду, морську воду, солону воду та стічні води.


Специфікації, допуски: ASTM D 3306, CUMMINS (ISBE двигуни), DEUTZ TR-0199-99-1115, FORD WSS-M97B44-D, GM 6277M, JOHN DEERE, MAN 324 TYPE SNF, MB-APPROVAL 325.3, MWM 0199-99-2091, MTU/WARTSILA/WAUKESHA, KOBELCO/KOMATSU/LIEBHERR, RENAULT TYPE D, VOLVO, VW TL 774-F (G12+), DAF 74002
ВиробникOPET
Каталоговий номер601383106
Тип мастила Антифризи
Призначення мастила Загального призначення
Тара 16

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.