ТОВ СЕЛМ АГРО
OPET

Компанія СЕЛМ АГРО є офіційним всеукраїнським дистриб'ютором бренду мастильних матеріалів Opet Lubricants в агропромисловому комплексі. Цей статус надає широкі можливості швидкого імпорту мастильних матеріалів на склади СЕЛМ АГРО в регіонах України, гнучкого ціноутворення згідно потреб окремого клієнта, професійної консультації кваліфікованим штатом менеджерів та можливість купити моторні масла з доставкою чи самовивозом зі складів регіональних філій разом із замовленням запчастин до Вашої сільгосптехніки.

OPET Lubricants - це турецька компанія, що спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, таких як мастила для двигунів автомобілів, гідравлічні рідини, трансмісійні масла, компресорні масла та інші змащуючі матеріали. Загалом OPET Lubricants відвантажує більше 60 000 тонн готової продукції на рік, а представництво OPET Lubricants Ukraine є ключовим гравцем на ринку мастильних матеріалів в Україні.

Компанія OPET Lubricants відома своєю якістю продукції, що відповідає вимогам сучасних технологій і стандартів безпеки. Крім цього, асортимент товарів компанії та ціни на мастило відповідають ринковим стандартам. Лабораторний комплекс OPET активно займається дослідженнями і розробкою нових формул та технологій для поліпшення ефективності мастильних матеріалів.

Основні переваги OPET Lubricants:

  • Компанія є частиною найбільшої в Туреччині індустріальної та сервісної групи Koç Holding (Коч Холдинг) та німецького FUCHS (Фукс).
  • Техніка брендів Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar сходить з конвеєру заводу саме з мастилом OPET Lubricants.
  • Провідні виробники MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford мають допуски використання мастильних матеріалів бренду.
  • Сучасний завод в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa. та дослідницька лабораторія акредитовані Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK.
  • Продукція OPET Lubricants проходить більше 300 000 тестів якості на рік.
  • Бренд пропонує наступні види мастила: трансмісійне, моторне, гідравлічне
  • Мастильні матеріали: гальмівна рідина, антифриз, консистентне мастило та ін. 
  • Opet Lubricants охоплює потреби власників легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, вантажівок, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, будівельного обладнання та, навіть, морського транспорту.

Компанія СЕЛМ Агро напряму співпрацює з OPET Lubricants у сфері мастильних матеріалів для сільськогосподарських машин, тож ми пропонуємо купити масло 10w 40 за найдоступнішими цінами у зручному для Вас фасування: бочки, каністри, пляшки та малі бочки з мастилом. Крім цього, в асортименті СЕЛМ Агро завжди в наявності автомобільні мастила 5 w 30, 5 w 40, 10w 40, 15w 40 та інші. 

Для того, щоб купити моторне масло від всесвітньо відомого виробника OPET Lubricants, звертайтеся до менеджерів компанії СЕЛМ Агро, які допоможуть виконати якісний підбір масла (оливи) саме для Вашої техніки та отримати ексклюзивні пропозиції чи взяти участь у спеціальних акціях. Оригінальне мастило OPET Lubricants є запорукою довговічної роботи кожного компонента сільськогосподарської техніки.