ТОВ СЕЛМ АГРО
Смазка мастило ARGA SUPER EP 2 (KVA, 18KG)  OPET

Смазка мастило ARGA SUPER EP 2 (KVA, 18KG) OPET

Код товару:00000073910
Виробник
Каталоговий номер
800000067
Одиниця виміру
шт
Тип: OPET
Є в наявності

7397.00

шт
В корзині
В корзині

Смазка мастило ARGA SUPER EP 2 (KVA, 18KG) від першокласного виробника OPET - незамінний продукт для надійної роботи сільськогосподарської техніки. Завдяки використанню якісних базових олив і інноваційних присадок, це мастило забезпечує винятковий захист вузла від зносу, іржі та корозії.

Це мастило розроблене спеціально для комерційної та аграрної сфер, забезпечуючи надійну роботу механізмів навіть під час інтенсивних навантажень. Arga Super EP Series визнана значним вибором професіоналів завдяки своєму високому рівню ефективності.

Продукт OPET запакований в зручну тару об'ємом 18 кг, що забезпечує легкість у зберіганні та використанні. Каталоговий номер 800000067 допоможе швидко ідентифікувати потрібну смазку серед інших товарів.

Тепер обслуговування сільськогосподарської техніки стане простішим і ефективнішим завдяки мастилу ARGA SUPER EP 2, яке відповідає найвищим стандартам якості та довговічності.

Arga Super EP Series – серія автомобільних мастил на основі літію, що створені за допомогою якісних базових олив та спеціально розроблених присадок. Мастила цієї серії забезпечують неперевершений захист від зносу, іржі та корозії завдяки відповідним протизносним та антикорозійним присадкам, що входять до їх складу. Призначені для систем, які працюють в умовах високих навантажень.
ВиробникOPET
Каталоговий номер800000067
Тип мастила Мастило
Призначення мастила Комерційна, агро
Тара 18

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.