ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Поршень ЯМЗ-236,238 (гр.А) без покриття

Код товару:00000006633
Каталоговий номер
ЯМЗ-236-1004015-Д Автрама
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

261.11

шт
В корзині
В корзині

Оптимізуйте роботу вашої сільськогосподарської техніки з надійними компонентами, вибравши наш поршень ЯМЗ-236,238 (гр.А) без покриття - ключовий елемент двигуна, який забезпечить бездоганну роботу і тривалий сервісний цикл вашого транспортного засобу.

Цей поршень ретельно виготовлено для використання у потужних двигунах серій 100,101,102, які слугують серцем такої важкої техніки, як МАЗ, КРАЗ та ЯМЗ. Завдяки своїм добротним якостям та абсолютній сумісності з визначеними моделями двигунів, він є незамінною деталлю при ремонтних роботах.

З використанням оригінального каталогового номеру ЯМЗ-236-1004015-Д Автрама, ви можете бути впевненими у точності підбору запчастини для вашого обладнання. Цей поршень виготовлений без покриття, що дозволяє легше адаптуватися до різних умов експлуатації та гарантує простоту установки.

Нехай кожна поїздка буде впевненою, а робота техніки - ефективною і довготривалою з професійними запчастинами від нашого інтернет-магазину. Забезпечте своїм автотранспортним засобам тільки найкраще!


Каталоговий номерЯМЗ-236-1004015-Д Автрама
Підгрупа 100,101,102 Двигун
Техніка МАЗ,КРАЗ,ЯМЗ

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.