ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Пружина

Код товару:00000055809
Каталоговий номер
996045
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

очікується

Знайомтесь з надійним помічником у догляді за великими та важкими грунтами - пружина для борони від відомого виробника KUHNE. Виготовлена з урахуванням усіх особливостей і потреб сільськогосподарської техніки, ця пружина є синонімом міцності й довговічності. Каталоговий номер 996045 гарантує легкість у підборі та заміні запчастини, унеможливлюючи помилки при виборі.

Пружина борони KUHNE підходить для обробки різноманітних типів грунту, забезпечуючи оптимальну агресію та ефективність роботи. Вона створена для того, щоб зберігати свою форму та працездатність навіть при інтенсивному використанні, що робить її ідеальним вибором для передових аграріїв, які прагнуть до високих стандартів продуктивності.

Купуючи цю пружину, ви інвестуєте не тільки у регулярне та якісне обробіття полів, але й у зменшення затрат на сервіс та ремонт обладнання. Вона особливо затребувана серед фермерів, які цінують стабільність роботи своєї техніки. Обирайте Пружина борони KUHNE - обирайте перевірений супутник в сільськогосподарських перегонах!


Каталоговий номер996045
Техніка KUHNE
Товар Пружина борони

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.