ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Корпус підшипника металевий зовніш.

Код товару:00000052389
Каталоговий номер
M23400436
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

очікується

Представляємо вашій увазі Корпус підшипника металевий зовнішній, який є незамінною складовою частиною високоефективної роботи ступиць і спеціальних підшипникових вузлів глибокорозпушувача. Цей важливий компонент призначений для використання в сільськогосподарській техніці, зокрема у техніці відомого виробника GASPARDO, що гарантує його високу адаптацію та надійність у роботі.
Завдяки своїм продуманим конструктивним особливостям та використанню якісних матеріалів, корпус підшипника забезпечує максимальний захист внутрішніх компонентів підшипника від зовнішніх впливів та агресивних дій навколишнього середовища. Це, у свою чергу, сприяє збільшенню терміну служби ступиці та зниженню витрат на обслуговування сільськогосподарської техніки.
Товар із каталоговим номером M23400436 є комплектуючими для ступиць глибокорозпушувача, що уможливлює проведення ефективних агротехнічних заходів з мінімальними затратами часу і ресурсів. Впровадження цього корпусу підшипника у ваш парк сільськогосподарської техніки дозволить підвищити надійність та продуктивність робіт на полі.
Обираючи Корпус підшипника металевий зовнішній для вашої техніки GASPARDO, ви отримуєте не тільки запчастину, але й гарантію якості, довговічності та надійності роботи вашого обладнання.

Каталоговий номерM23400436
Техніка GASPARDO
Товар Комплектуючі ступиць глибокорозпушувача

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.