ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Надставка прес-масльонки 300 Lemken

Код товару:00000018852
Каталоговий номер
3236452
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

1446.52

Представляємо вашій увазі Надставку прес-масльонки 300 Lemken, ідеальне рішення для підтримки безперервної роботи вашої сільськогосподарської техніки. Ця надійна деталь є незамінним помічником при виконанні складних робіт на полі, забезпечуючи міцність та довговічність вашого плуга LEMKEN.

Конструюючи агрегати, завжди важливо вибирати високоякісні компоненти. І саме тому наша Надставка прес-масльонки стане оптимальним вибором. Вона розроблена з урахуванням всіх стандартів якості і безпеки, також має каталоговий номер 3236452, що значно спрощує процес пошуку і заміни даної деталі.

Використання цього виробу значно підсилює функціональність плугів LEMKEN, забезпечуючи додаткову стабільність і продовження терміну служби сільгосптехніки. Ця конструкційна деталь стане надійним елементом у будь-яких польових умовах, чи то вологість, підвищена пиловиділення чи змінні температури.

Покупка Надставки прес-масльонки 300 Lemken - це інвестиція в продуктивність та ефективність вашого агропідприємства. Не втрачайте можливість модернізувати вашу техніку, зробивши її більш надійною та витривалою з запчастинами, яким можна довіряти.

Коротко кажучи, ця надставка не тільки покращить працездатність вашого плуга, але й забезпечить його готовність до викликів, що їх ставить перед вами кожен новий робочий день на фермі.


Каталоговий номер3236452
Техніка LEMKEN
Товар Різне для плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.