Полиця ліва GREGOIRE BESSON

Код товару:00000026382
Виробник
Каталоговий номер
173435-A
Одиниця виміру
шт
Є в наявності

4443.58

шт
В корзині
В корзині

Знайомтеся з високоякісною Полицею лівою GREGOIRE BESSON, каталоговий номер 173435-A, що є невід'ємною частиною робочих органів плуга відомої марки AGRIFORGE. Виготовлена у промисловому серці Європи – Італії, ця полиця є прикладом надійності та тривалого терміну служби, завдяки використанню борованої сталі - матеріалу, який відомий своєю зносостійкістю та твердістю.

Розміри цієї деталі 957х332 мм та вагою 21 кг оптимізовані для ефективної роботи полиці на полях. Ліва полиця плуга Gregoire Besson забезпечує точність при роботі з ґрунтом та легкість ковзання, що важливо для якісного плуга. Її кріплення, що складається з болта і гайки розміром 7ХМ12 * 35 з круглою головкою та двома усами, гарантує простоту монтажу та надійність під час експлуатації.

Завдяки своїй конструкції та матеріалу, полиця витримує інтенсивні навантаження та служить надійним помічником у значних сільськогосподарських роботах. Вибираючи запчастини AGRI FORGE, ви інвестуєте у довговічність вашої техніки, забезпечуючи безперебійність та ефективність агротехнічних процедур.

Країна походження: Італія
Тип: Відвал плуга Gregoire Besson
Розмір: 957х332 мм
Матеріал: борована сталь
Кріплення: Болт + гайка 7ХМ12 * 35 круг.гол.2-ус
Вага: 21 кг
ВиробникAGRIFORGE
Каталоговий номер173435-A
Техніка Gregoire&Besson
Товар Полиця плуга

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись