ТОВ СЕЛМ АГРО
No product image

Опора карданного валу в зб. ГАЗ-53,3307 (куплен. ГАЗ)

Код товару:00000006281
Каталоговий номер
53А-2202081
Одиниця виміру
шт
Немає в наявності

864.43

Опора карданного валу в збірці ГАЗ-53,3307 - незамінна деталь для вантажної техніки ГАЗ, яку ви можете з легкістю замовити в нашому інтернет-магазині. Завдяки своїм якостям та спеціалізації, ця опора стане надійним рішенням для ефективного відновлення функціональності приводу переднього мосту вашої сільськогосподарської техніки.
Спроектована із урахуванням усіх потреб вантажних автомобілів ГАЗ, ця опора забезпечує належну підтримку для карданного валу, що є критично важливим для безпеки та надійності при експлуатації. Каталожний номер 53А-2202081 засвідчує її оригінальність та сумісність із відповідною технікою.
Використання даної опори є запорукою довговічності та стабільності роботи кардана, знижуючи ризик пошкоджень та поломок. Це особливо актуально при інтенсивному використанні транспорту в складних умовах - на полях, будівництві, або в умовах підвищеного навантаження.

Каталоговий номер53А-2202081
Підгрупа 180,220 Привід переднього мосту
Техніка ГАЗ вантажний

Ще немає відгуків у даного товару.

Будь першим!
No user image
Щоб залишити відгук вам необідно авторизуватись

Після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-магазину https://selm.com.ua/, наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб надати повну інформацію про Ваше замовлення.

Компанія СЕЛМ АГРО пропонує наступні варіанти доставки товарів:

1. Самовивіз зі складу регіональної філії (адреси філій у розділі Контакти)
2. Доставка за допомогою обраного поштового перевізника (Нова Пошта, SAT, Delivery).
3. Доставка автомобілем компанії СЕЛМ Агро до вашого господарства у регіоні філії або безпосередньо на поле, де зламана техніка (за узгодженням).

Якщо замовлення оформлене до 15:30, воно буде відправлене у той же день. Після 15:30 відправка відбудеться наступного робочого дня.

Основні умови:

 • Самовивіз зі складу доступний з 8:30 до 17:00 з понеділка по п'ятницю (у суботу за узгодженням).
 • Доставка поштовим оператором займає 1-3 дні, оформлення замовлення 0-3 дні.
 • Вартість доставки залежить від ваги та розмірів товару згідно з тарифами перевізника (орієнтовно 200 грн в залежності від ваги та габаритів)
 • Доступні оплата готівкою або безготівковий розрахунок (з ПДВ).
 • Існує можливість відстрочення платежу та оплата після огляду (накладений платіж).

Для повернення товару до СЕЛМ Агро покупець має дотримуватись інструкції:

 • Покладіть розрахунковий документ (чек) та товар без наслідків експлуатації до первиноої упаковки. Якщо її немає, використовуйте відповідний пакувальний матеріал;
 • Зв’яжіться з менеджером СЕЛМ Агро за телефоном у розділі Контакти, повідомте про намір повернути товар та погодьте спосіб доставки за отриманими реквізитами (особисто на склад чи службою доставки);.
 • Надішліть товар обраним способом. Плата за додаткове пакування стягується з Покупця згідно тарифів обраного Перевізника. Можливе самостійне повернення товару на склад регіональної філії.
 • Повернення товару відбувається протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання товару менеджером СЕЛМ Агро.
 • Вартість товару належного стану відшкодовується шляхом банківського переказу або готівкою за умови самостійної доставки на склад філії СЕЛМ Агро;
 • У разі виявлення недоліків у товарі протягом Гарантійного періоду, Покупець  має право пред'явити Продавцеві СЕЛМ Агро вимоги, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару.